معرفی کمپانی اکرل ACREL

کمپانی اکرل ACREL با بیست سال سابقه تولید یکی از معروف ترین شرکت های تولید تجهیزات ابزار دقیق ، کنترل و اندازه گیری الکتریکی در کشور چین می باشد. این شرکت با استفاده از تیم تحقیق و توسعه (R&D) نیرومند خود توانسته است محصولاتی باکیفیت جهانی را تولید نماید و تمامی استاندارد های اروپا و چین را دریافت نموده است (CE , ISO , IEC , 3C , …) .

نام شرکت :
ACREL CO.LTD
نماینده در ایران :
شرکت تدبیر فرآیند هوشمند
گواهی ISO9001 :
دارد
استاندارد اروپا CE :
دارد
استاندارد چین 3C :
دارد

توضیحات خدمت

محصولات تولیدی ACREL بسیار متنوع می باشند و طیف وسیعی از صنایع را پوشش می دهند و امروزه صادرات اصلی شرکت به اروپا می باشد و تجهیزاتی ازقبیل ترانسمیتر Transmitter ، ترانسدیوسر Transducer ، مبدل سیگنال Signal converter ، سیستم های اندازه گیری و نمایش مقادیر الکتریکی Power meter ، پاور آنالایزر Power Analyzer ، تحلیل هارمونیک Harmonic Analyzer ، اندازه گیری و نمایش مقادیر برق جریان مستقیم System solar dc ، تجهیزات کنترل راه دور RTU ، کنترلر های دما و رطوبت Temp and Humd controller و ... به عنوان بخش اصلی تولیدات شرکت شمرده می شوند و سعی بر این است که در روند رو به رشد ، تولیدات شرکت متنوع تر گردد.

شرکت هارمونیک کنترل به عنوان نماینده رسمی شرکت ACREL در ایران اقدام به فروش کلبه محصولات نموده است و با استفاده از تیم فنی قوی و تجربه بالا در زمینه صنعت برق سعی نموده است بهترین مشاوره فنی و خدمات پس از فروش را برای مشتریان و صنایع فراهم آورد.

یک سال گارانتی تمامی محصولات ACREL و ده سال خدمات پس از فروش نشانگر اهمیتی است که شرکت هارمونیک کنترل برای مشتریان خود قائل است.

هارمونیک کنترل
[تهران]
  • نوع فعالیت: وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : ترانسمیتر، ترانسدیوسر، کنترلر، دما، رطوبت، جریان، ولتاژ، پاور آنالایزر، سنسور جریان، ترانسدیوسر ولتاژ، ترانسدیوسر جریان، مبدل جریان به ولتاژ، مبدل ولتاژ به جریان، پاورآنالایزر، کنترلر دما و رطوبت، ترانسمیتر دما
  • نوع مالکیت: جواز کسب (مغازه)
  • تلفن: 021-33932175، 021-33932543، 021-33958670