پرسش و پاسخ

کنترلرهای دما و رطوبت سری WHD برای استفاده در مرغداری و همینطور کنترل گلخانه مناسب میباشد؟

باتوجه به اینکه خروجی این کنترلرها دارای رله می باشد و شما میتوانید سیستم گرمایشی و یا سرمایشی خود را با استفاده از فرمان کنترلر برای قطع و وصل نمودن رله کنترل نمایید ، بهترین انتخاب استفاده از همین نوع کنترلر است و درضمن اگر سیستم های گلخانه ای بزرگ و صنعتی مد نظر شما باشد با استفاده از خروجی شبکه RS485 کنترلر می توانید اطلاعات دما و رطوبت محیط را برای پایش اطلاعات به سیستم کنترلی ارسال نمایید.
کنترلر دما و رطوبت سری WHD مناسب برای انواع سیستم های کنترل دما و رطوبت از نوع ساده تا پیشرفته می باشد.

[بالا]
آیا کارت های RTU را می توان به PLC متصل کرد؟

بله ، کارت های RTU این قابلیت را دارند که به انواع PLC ، سیستم های SCADA ، DCS ، نرم افزارهای مانیتورینگ WINCC ، Labview ، انواع نمایشگر HMI و دیگر تجهیزات که قابلیت شبکه دارند اتصال پیدا کنند.
البته با درنظر گرفتن اینکه تمامی کارت های RTU شرکت ACREL فقط از پروتکل modbus-RTU پشتیبانی می کنند و فقط به تجهیزاتی متصل می شوند که این پروتکل را پشتیبانی نمایند. البته امروزه تمامی سیستم های کنترلی از این پروتکل پشتیبانی می نمایند زیرا بسیار فراگیر ، مطمئن و مقرون به صرفه است.

[بالا]
آیا ترانسدیوسر های سه فاز خروجی آنالوگ جداگانه برای هر فاز دارند؟ یعنی سه خروجی می دهند.

بله. بطور مثال ترانسدیوسر جریان سه فاز دارای سه خروجی آنالوگ 4 -20 میلی آمپر می باشد که هریک جریان یک فاز را اندازه گیری می نماید و همینطور برای بقیه فاکتور های برق مانند ولتاژ ، توان اکتیو ، توان راکتیو و ...

[بالا]
چه تعداد از کارتهای ریموت I/O را می توان با هم به شبکه RS485 متصل نمود؟

تمامی کارت ها با پروتکل Modbus-RTU کار می کنند و در این پروتکل شما مجاز هستید تا 64 دستگاه را بر روی یک باس (شبکه RS-485) متصل نمایید.
هر دستگاه ، کارت یا ماژولی که بر روی شبکه قرار می دهید یک آدرس در شبکه می گیرد و شما مجاز هستید در شبکه 64 آدرس معرفی نمایید.
مزیت استفاده از کارت های ریموت I/O یا همان کارت های RTU در این است که شما می توانید تعداد زیادی ورودی و خروجی را فقط با استفاده از یک زوج سیم متصل نمایید.

[بالا]
تفاوت بین ترانسدیوسر هایی که در شبکه سه فاز سه سیمه بسته می شوند با شبکه سه فاز چهار سیمه چیست؟ آیا دقت اندازه گیری در آنها متفاوت است؟

تفاوت شبکه سه سیمه با چهار سیمه در این است که خروجی ترانس شبکه بصورت ستاره بسته شده است یا مثلث.
که اگر بصورت ستاره بسته شده باشد سیستم دارای چهار سرسیم می باشد که یکی از آنها خنثی یا همان سیم نول است و اگر بصورت مثلث بسته شده باشد سیستم سه سیمه میشود که دارای سه فاز است و سیم خنثی در آن وجود ندارد.
ازنظر دقت در اندازه گیری ترانسدیوسر هیچ تفاوتی بین سیستم سه سیمه و چهار سیمه وجود ندارد و فقط بحث آرایش شبکه است.

[بالا]
آیا میتوان رنج هایی به غیر از رنج استاندارد را به عنوان ورودی ترانسمیتر سفارش داد؟ مثلا 0 تا 2 میلی ولت را تبدیل به 4 تا 20 میلی آمپر نمود.

بله این امکان وجود دارد و شما می توانید رنج مورد نیاز را به ما اعلام نمایید و طبق سفارش شما ترانسمیتر تولید می گردد.

[بالا]
گارانتی یک ساله محصولات شما به معنی گارانتی تعویض می باشد و یا اینکه تعمیرات را در مدت یک سال بصورت رایگان انجام می دهید؟

تمامی محصولات ارائه شده توسط شرکت تدبیر فرآیند هوشمند دارای یک سال گارانتی تعویض می باشند و پس از یک سال ده سال خدمات پس از فروش درنظر گرفته شده است که شامل تعمیرات با دریافت هزینه تعمیر می باشد.

[بالا]
ایزولاسیون سه طرفه در ترانسمیتر ها به چه معنی می باشد؟

هر ترانسمیتر از سه قسمت تشکیل شده است.
1- بخش ورودی سیگنال 2- بخش خروجی سیگنال 3- منبع تغذیه ترانسمیتر
ایزولاسیون سه طرفه به این معنی میباشد که هر سه بخش ذکر شده در بالا از نظر فیزیکی کاملا از یکدیگر ایزوله می باشند و درصورت نوسانات و اتصال کوتاه در یک بخش صدمه و آسیبی به دیگر بخش ها وارد نمی گردد.
ایزولاسیون سه طرفه باعث کمتر شدن اعوجاج و نویز بر روی ترانسمیتر می گردد و درنتجیه سیگنال خروجی با کیفیت و دقت بیشتری نیز تولید می گردد. تمامی ترانسمیتر ها ، ترانسدیوسر ها و تمامی تجهیزات شرکت ACREL از ایزولاسیون مناسبی برخوردار می باشند.

[بالا]
کنترلر های دما و رطوبت ACREL آیا به همراه سنسور دما و رطوبت ارائه می شوند؟

بله، سنسور به همراه کنترلر ارائه می شود.

[بالا]
هارمونیک کنترل
[تهران]
  • نوع فعالیت: وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : ترانسمیتر، ترانسدیوسر، کنترلر، دما، رطوبت، جریان، ولتاژ، پاور آنالایزر، سنسور جریان، ترانسدیوسر ولتاژ، ترانسدیوسر جریان، مبدل جریان به ولتاژ، مبدل ولتاژ به جریان، پاورآنالایزر، کنترلر دما و رطوبت، ترانسمیتر دما
  • نوع مالکیت: جواز کسب (مغازه)
  • تلفن: 021-33932175، 021-33932543، 021-33958670